Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi Ocalały - szczeliny mocy: wszystkie lokalizacje

Czym są i jak się do nich dostać.

Szczeliny Mocy to jedna z kategorii znajdziek w grze Star Wars Jedi Survivor. Z poniższych informacji dowiesz się, czym są i jak ich szukać.


Na tej stronie:


Czym są Szczeliny Mocy w Jedi Star Wars Ocalały

Szczeliny Mocy to jedne z najważniejszych kategorii przedmiotów kolekcjonerskich w grze. W przeciwieństwie do innych znajdziek są bardzo wartościowe, gdyż każdorazowe ukończenie tej aktywności wiąże się ze zdobyciem jednego punktu umiejętności.

Kiedy znajdziesz szczelinę i ją aktywujesz, wejdziesz na arenę, na której - najczęściej - musisz pokonać jedną lub kilka fal wrogów. Czasami będziesz zobligowany do użycia konkretnej postawy, której nie można zmienić. Zdarza się tak, że zamiast walki, należy ukończyć wyzwanie (tor przeszkód) polegające na dotarciu do celu, wspinając się, skacząc i unikając przeszkód.


Szczelna Mocy: jak wygląda i gdzie jej szukać

Szczelina Mocy masz kształt fioletowego obłoku. Kiedy się do niego zbliżysz, ekran zrobi się ciemniejszy. Po ukończeniu wyzwania, obłok zmieni kolor na złoty.

Szczeliny Mocy zazwyczaj są dobrze ukryte i trzeba się troszkę namęczyć, aby je odnaleźć. Co więcej, nie od razu odnajdziesz wszystkie szczeliny dostępne na danej mapie, bo w trakcie gry zdobywasz nowe przedmioty i umiejętności, dzięki którym otworzysz nowe ścieżki, wcześniej niedostępne.

Nie przejmuj się więc, jeśli nie zbierzesz wszystkich szczelin w danej lokalizacji. Wróć później, gdy na mapie zobaczysz, że czerwone bariery zmieniły się na zielone - to znak, że posiadasz już odpowiednie zdolności lub sprzęt, który umożliwi ci zbadane kolejnego obszaru, na którym być może znajduje się ciekawy przedmiot kolekcjonerski.


Lokalizacje wszystkich Szczelin Mocy

Poniżej wskazujemy obszary, gdzie odnajdziesz wszystkie Szczeliny Mocy:


Zobacz też: Star Wars Jedi Ocalały - znajdźki i sekrety - kompletny spis

Spis treści: Star Wars Jedi Ocalały (Survivor) - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze