Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront 2 - obszerny gameplay z trybu sieciowego

Plus: darmowe DLC w planach.

Electronic Arts zaoferowało rozszerzone spojrzenie na rozgrywkę w trybie sieciowym Star Wars Battlefront 2, kończąc swoją konferencję na E3 pełną potyczką na mapie Naboo.

Jak powtórzono podczas prezentacji, sequel gry z 2015 roku zaoferuje pewne kluczowe zmiany, jak choćby system klas postaci przypominający raczej cykl Battlefield, ze swobodniejszym wyborem broni i przenoszonego wyposażenia.

Równie ważną nowością była zapowiedź darmowych DLC. Pierwszy „sezon” takich treści uwzględni między innymi postacie Finna i kapitan Phasmy, a także planety Crait i D'Qar. Gracze mają stać się częścią „ciągle rosnącego” świata, co nie wyklucza oczywiście także płatnych dodatków.

Zobacz na YouTube

Star Wars Battlefront 2 debiutuje 17 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Pierwszy - wspomniany wyżej - zestaw darmowych treści ukaże się już w grudniu.

Gra zaoferuje nie tylko tryb multiplayer, ale też kampanię fabularną dla jednego gracza, czyli to, czego brakowało w odsłonie z 2015 roku. W zmaganiach sieciowych otrzymujemy zawartość związaną ze wszystkimi filmowymi erami uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Pod względem rozgrywki nadal mamy do czynienia ze zręcznościową strzelanką, w której będzie można swobodnie przełączać się między kamerą FPP (z oczu bohatera) i TPP (zza pleców postaci). Pokierujemy zwykłymi żołnierzami, pojazdami i specjalnymi bohaterami.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Star Wars Battlefront II

PS2, Xbox, PSP, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze