Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Square Enix obiecuje więcej Final Fantasy na 35. urodziny serii

Zapowiedź już dzisiaj?

Square Enix przygotowało specjalną stronę internetową z okazji 35-lecia serii Final Fantasy. Japoński wydawca obiecuje „wiele ekscytujących" nowości.

Pierwsza odsłona słynnej serii ukazała się 18 grudnia 1987 roku, więc rocznica faktycznie wypada w obecnym roku, choć dopiero za kilka miesięcy.

„Na 35. urodziny zaoferujemy wiele ekscytujących, nowych sposobów, by cieszyć się światami Final Fantasy - napisano w komunikacie skierowanym do fanów. Są też podziękowania za lojalność od Yoshinori Kitase, producenta FF7 Remake.

Sekcja „nowe tytuły” poniżej wymienia Chocobo GP (premiera już jutro) oraz Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin (debiut we wtorek), ale jest także napis „i więcej...”.

Być może więcej szczegółów na temat przyszłości cyklu poznamy już dziś wieczorem. O godzinie 23:00 startuje prezentacja PlayStation, koncentrująca się właśnie na japońskich wydawcach.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze