Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pokaz gier na PS5 i PS4 już jutro. Sony zapowiada nowe State of Play

Z tytułami od japońskich twórców.

Sony ogłosiło, że już jutro - 9 marca - o godzinie 23:00 czasu polskiego odbędzie się kolejny pokaz z cyklu State of Play.

Z komunikatu firmy wynika, że wydarzenie skoncentruje się na grach od twórców i wydawców z Japonii, choć nie zabraknie też tytułów od deweloperów z innych części świata. W planach są zapowiedzi nowych projektów i materiały z już ujawnionych produkcji.

Standardowo kolejny pokaz z cyklu State of Play będzie transmitowany w internecie za pośrednictwem oficjalnych kanałów PlayStation na platformach YouTube i Twitch. Prezentacja potrwa około 20 minut.

Nowe State of Play już jutro

Nie jest jasne, jakie dokładnie gry zostaną przedstawione. Biorąc pod uwagę przecieki i nieoficjalne doniesienia oraz fakt, że wydarzenie skupi się na tytułach z Japonii, niewykluczone, że zobaczymy między innymi remake Resident Evil 4.

Sony jednocześnie podkreśla, że w programie pokazu zabraknie wieści na temat PS VR2 lub pozycji zmierzających na gogle rzeczywistości wirtualnej.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze