Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Społeczność Zoo Tycoon pomoże ratować zagrożone gatunki zwierząt

Microsoft wpłaci pieniądze po wykonaniu zadań.

Microsoft rozpoczął inicjatywę w Zoo Tycoon, w ramach której gracze mogą pomóc w zbiórce pieniędzy na rzecz zagrożonych gatunków zwierząt.

Co miesiąc studio Frontier Developments przygotuje w swojej strategii na Xbox One i Xbox 360 szereg wyzwań, koncentrujących się na jednym z zagrożonych zwierzaków. Użytkownicy sami wybiorą w głosowaniu organizację otrzymującą pieniądze.

Jeśli uda się pokonać wszystkie wyzwania, Microsoft przeleje 10 tys. dol. na wybrane konta, a gracze będą mogli liczyć na zdjęcia i raporty, informujące o wydawanych pieniądzach.

Rozpoczęła się już pierwsza ankieta, w ramach której wybrać można między organizacjami pracującymi na rzecz nosorożców, komodo i tygrysów. Po wybraniu jednej z opcji pojawią się wyzwania: wypuszczenie w grze na wolność tysiąca nosorożców, tygrysów lub zaadoptowanie w wirtualnym zoo tysiąca smoków z Komodo.

Ekonomiczna strategia Zoo Tycoon ukazała się 22 listopada tego toku, razem z premierą Xbox One. Gra dostępna jest także na X360.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze