Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man: Miles Morales z bonusowymi skórkami w preorderze - ujawniono pierwszą

Są też inne dodatki.

Spider-Man: Miles Morales na PS5 pojawiło się w sieci Target i sklepie internetowym Sony. Opisy gry ujawniają, że osoby, które złożą zamówienia przedpremierowe, otrzymają bonus w formie dwóch dodatkowych strojów dla bohatera.

Bonusy preorderowe Spider-Man: Miles Morales (źródło: PushSquare)

Jak zwrócił uwagę serwis PushSquare, na karcie tytułu u producenta PlayStation zamieszczono grafikę (już usuniętą), przedstawiającą pierwszą z dodatkowych skórek - T.R.A.C.K. Kombinezon ozdobiony jest czarnobiałymi motywami i czerwonym symbolem pająka na piersi.

Więcej informacji dostarcza Target. Nazwa kostiumu to skrót od Time Response Activated Circuit Kinetic, a przedmiot zaprojektował Javier Garron, rysownik komiksów z Milesem. Strój zaoferuje też modyfikację Untrackable Suit, która zapewne zwiększy wydajność kamuflażu.

Drugiej skórki na razie nie ujawniono. Pozostałymi bonusami są trzy dodatkowe punkty umiejętności dla bohatera na start i możliwość odblokowania na początku przygody Gravity Well - gadżetu pozwalającego unosić przeciwników nad ziemią.

Spider-Man: Miles Morales zadebiutuje 19 listopada wraz z PS5. Gra ukaże się także na PlayStation 4.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze