Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man: Miles Morales w 12 FPS-ach. Zaskakujące rozwiązanie z filmu

Nowy gameplay.

Firmy Sony i Marvel Entertainment opublikowały nowy gameplay ze Spider-Man: Miles Morales. Nagranie koncentruje się na swobodnej eksploracji Nowego Jorku i ujawnia kolejny strój, który będzie możliwy do odblokowania w grze.

Skórka pochodzi z filmu animowanego „Spider-Man: Uniwersum”. Twórcy produkcji wiernie przenieśli ubiór, zachowując charakterystyczny sposób animacji. To oznacza, że - tak jak w oryginalnym obrazie - używający kombinezonu bohater porusza się w 12 klatkach na sekundę.

W samym gameplayu tytułowy heros przemierza Nowy Jork, bujając się na pajęczych sieciach między wirtualnymi budynkami. Podopieczny wykonuje zróżnicowane aktywności i misje poboczne - wyzwania sprowadzają się między innymi do walki z przestępczością.

Osoby, które złożą lub złożyły zamówienie przedpremierowe na grę, otrzymają strój wcześniej. Spider-Man: Miles Morales ukaże się 19 listopada na PS5 i PS4.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze