Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man - kultowe miejsca: Central Park

Wszystkie miejsca do wykonania zdjęcia w Central Park.

Dzielnica Central Park oferuje zaledwie dwa miejsca, gdzie możemy wykonać zdjęcia kultowych miejsc. Zwykle są dość łatwe do zauważenia, o ile wcześniej zdecydowaliśmy się aktywować wszystkie wieże nasłuchowe w danym rejonie miasta. Wykonanie niektórych fotografii wymaga jednak czasami odpowiedniego kąta czy odległości od obiektu.

Oto lista wszystkich kultowych miejsc do sfotografowania w tej dzielnicy:

  • #1 Museum of Modern Art
  • #2 Fontanna Bethesda

Poniżej prezentujemy także mapę dzielnicy Central Park, gdzie oznaczyliśmy wszystkie kultowe miejsca w tym rejonie. Oznaczenia odnoszą się bezpośrednio do powyższej listy, a poniżej zawarliśmy także dodatkowe opisy i obrazki, mające na celu pomoc w wykonaniu odpowiednich kadrów w Central Park.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.


#1 Museum of Modern Art

Muzeum sztuki nowoczesnej jest pierwszym kultowym miejscem w dzielnicy Central Park, które możesz sfotografować. To bardzo charakterystyczne miejsce, które rozpoznasz po stojących przed nim oryginalnych eksponatach. Zdjęcie zostanie zaliczone, jeśli w kadrze znajdzie się wejście do budynku.


#2 Fontanna Bethesda

Fontanna Bethesda to drugie, a jednocześnie ostatnie miejsce w Central Parku, które możesz uchwycić w kadrze. Co ciekawe, jest to odpowiednik prawdziwej fontanny w Nowym Jorku. Nie ma różnicy w jaki sposób i z jakiego kąta wykonasz zdjęcie fontannie.


Komentarze