Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man - znajdźki i sekrety: wszystkie kultowe miejsca

Gdzie znaleźć kultowe miejsca do sfotografowania we wszystkich dzielnicach.

Spider-Man na PS4, podobnie jak większość gier o strukturze otwartego świata, oferuje mnóstwo znajdziek i sekretów. Jednym z rodzajów tego typu aktywności są kultowe miejsca, którym musimy wykonać zdjęcia. Aparat i taką możliwość zdobywamy jednak dopiero po ukończeniu zadania głównego Szukając kultowych miejsc.

Kultowe miejsca są powiązane z komiksami i całym uniwersum Spider-Mana lub są bardzo wiernie odwzorowanymi lokacjami z Nowego Jorku. Od słynnego Empire State Building po choćby Times Square.

W całym mieście znajduje się aż 47 kultowych miejsc. Możemy ich szukać manualnie, z pomocą naszego poradnika, a także ułatwić sobie nieco zadanie, aktywując wcześniej wieże nasłuchowe. Jest to znacznie prostsze rozwiązanie, chociaż niektóre obiekty trzeba i tak sfotografować pod odpowiednim kątem lub aby w kadrze znajdowały się konkretne elementy kultowego miejsca.

Jeśli kadr obejmuje kultowe miejsce, wskaźniki aparatu rozświetlą się na zielono, a na środku ekranu pojawi się napis „Obiekt w kadrze”

Kultowe miejsca w Spider-Man - nagrody i dzielnice

Podczas gry w Spider-Mana warto jest poświęcić nieco czasu na wykonywanie zdjęć kultowym miejscom. Fotografia każdego z nich gwarantuje aż 100 punktów doświadczenia, co jest kwotą znacznie atrakcyjniejszą niż doświadczenie zbierane przy okazji plecaków.

Każda prawidłowo wykonana fotografia to również jeden żeton kultowych miejsc. Za pomocą punktów zwiększasz poziom postaci, przez co rozwijasz postać, a żetony przydadzą się do aktywowania wielu różnych ulepszeń.

Wirtualny Nowy Jork podzielony jest na dziewięć dzielnic. W każdej z nich znajduje się określona liczba kultowych miejsc. Za pomocą poniższych linków możesz przenieść się do opisu danej dzielnicy, z dokładnym przedstawieniem miejsca, gdzie możemy zrobić zdjęcie kultowego miejsca. W nawiasie podaliśmy liczbę kultowych miejsc dla danego rejonu.


Komentarze