Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sleeping Dogs: Definitive Edition na PC i nowe konsole w październiku

Jest też zwiastun i screenshoty.

Aktualizacja (08.08.2014): Square Enix potwierdziło oficjalnie, że odświeżona wersja Sleeping Dogs ukaże się 10 października tego roku. Poza ujawnionymi wcześniej edycjami PlayStation 4 i Xbox One gra trafi także na PC.

Twórcy zapowiadają wykorzystanie mocy nowych urządzeń oraz potężniejszych komputerów do ulepszenia oprawy graficznej. W zestawie znajdziemy także 24 dodatki DLC, w tym fabularne Year of the Snake oraz Nightmare In North Point.

Poniżej pierwsze screeny i trailer.

*

Oryginalna wiadomość (06.08.2014): Odświeżona wersja Sleeping Dogs trafi na PlayStation 4 i Xbox One - informuje serwis Kotaku. Premierę zaplanowano na 14 października.

Produkcja zostanie opatrzona podtytułem Definitive Edition - podobnie jak odświeżone wydanie gry Tomb Raider, które zadebiutowało w styczniu.

Nabywcy otrzymają w zestawie wszystkie wydane do tej pory dodatki DLC.

Nową edycję ujawnił amerykański Amazon. Na stronie produktu zaprezentowano okładkę oraz oficjalną grafikę zachęcającą do składania zamówień przedpremierowych.

Sleeping Dogs to gra akcji z otwartym światem. Gracz wciela się w policjanta infiltrującego grupę przestępczą w Hong Kongu. Tytuł zadebiutował w 2012 roku na PS3, X360 i PC.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze