Sleeping Dogs

Powstaje film Sleeping Dogs

W roli głównej Donnie Yen z „Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie”.

Fani niedocenionej gry akcji Sleeping Dogs nie czekają już na sequel od United Front Games. Studio zamknięto, lecz wygląda na to, że cykl będzie kontynuowany w nieco innej formie - za pomocą filmu.

Ujawniono szczegóły skasowanego Sleeping Dogs 2

Nietypowy system sieciowy i inne.

Wydane w 2012 roku Sleeping Dogs od United Front Games było niezłą grą akcji. Kontynuacja jednak nigdy nie powstała, choć twórcy przymierzali się do stworzenia drugiej części. W sieci pojawiły się jednak pierwsze szczegóły na temat skasowanego projektu.

Podsumowanie informacji o Sleeping Dogs: Definitive Edition w nowym trailerze

Twórcy ze studia United Front Games przygotowali nowy zwiastun dla gry akcji Sleeping Dogs w wersji Definitive Edition.

Odświeżone wydanie produkcji z 2012 roku ukaże już 10 października, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Prezentowany materiał wideo w skrócie przypomina najważniejsze informacje. Poznajemy zarys fabuły, a deweloperzy mówią też o zmianach w oprawie graficznej i dźwiękowej. Rozdzielczość na konsolach podniesiono do natywnego 1080p, wzbogacono też panoramę Hongkongu, gdzie toczy się akcja.

Czytaj więcej...

Sleeping Dogs za darmo dla abonentów Xbox Live Gold w styczniu

A także platformowa gra akcji Lara Croft and the Guardian of Light od Crystal Dynamics.

Microsoft zapowiedział kolejne tytuły, które będą udostępnione za darmo dla abonentów Xbox Live Gold w przyszłym miesiącu. Od 1 stycznia subskrybenci będą mogli pobierać produkcję Sleeping Dogs, a 16 stycznia zastąpi ją Lara Croft and the Guardian of Light.

Sleeping Dogs zaczęło przynosić zyski

Ponad pół miliona graczy miesięcznie w wirtualnym Hong Kongu stworzonym przez United Front Games.

Sleeping Dogs zaczęło niedawno przynosić zyski - poinformował Darrell Gallagher z firmy Square Enix. Dowiedzieliśmy się także, że w produkcję gra miesięcznie ponad pół miliona osób. Podobna liczba graczy aktywnie odwiedza świat Justa Cause 2.

W kolejnym DLC do Sleeping Dogs trafimy na nową wyspę

Wcześniej wydane dodatki kupimy za niższą cenę.

W The Zodiac Tournament Pack, drugim fabularnym dodatku do Sleeping Dogs, odwiedzimy wyspę położoną niedaleko wybrzeża Hongkongu. Wei Shen zostanie zaproszony na odbywający się tam turniej sztuk walki. Premiera jeszcze w tym roku.

Kostiumy z innych gier w Sleeping Dogs

Agent 47 i Adam Jensen w Hongkongu.

Square Enix jutro wyda zestaw ubrań jako dodatek do Sleeping Dogs. Bohater gry przebierze się za Agenta 47 z serii Hitman, Adama Jensena z Deus Ex: Human Revolution i Rico Rodrigueza z Just Cause 2.