Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun za darmo w Epic Games Store

Przez 24 godziny.

Epic Games Store udostępniło za darmo kolejną produkcję - tym razem przygotowano strategię Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Aby zdobyć tytuł, należy wejść na stronę gry, a następnie przypisać pozycję do konta, klikając przycisk „Odbierz”. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ oferta zakończy się jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego.

W Shadow Tactics wydarzenia ukazane są w rzucie izometrycznym

Shadow Tactics: Blades of the Shogun to strategia w stylu uznanej serii Commandos. Akcję osadzono w feudalnej Japonii. Gracze przejmują kontrolę nad zabójcami zatrudnionymi przez Szoguna, który chce wyeliminować wszystkich potencjalnych rywali.

Rozgrywka przypomina rozwiązywanie olbrzymiej, mocno skomplikowanej łamigłówki. Gęsto rozmieszczeni strażnicy pozostają zazwyczaj w polu widzenia swoich kolegów, zmuszając nas do korzystania ze wszelkich dostępnych narzędzi, by odciągnąć uwagę wrogów.

Zobacz: Shadow Tactics - Poradnik, Solucja

Twórcy ze studia Mimimi Games nie narzucają jednego, konkretnego sposobu przejścia misji. Oglądane w rzucie izometrycznym mapy posiadają wiele ścieżek, z których można skorzystać podczas zabawy.

Tytuł udostępniono w ramach akcji, w której Epic Games Store do końca roku zamierza rozdać za darmo łącznie 12 gier. Nie jest to potwierdzone, ale grafika ujawniona przez sklep sugeruje, że jutro pojawi się logiczne The Talos Principle.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Logiczne The Talos Principle za darmo w Epic Games Store

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze