Skip to main content

Ujawniono darmowe gry w Epic Games Store na połowę listopada

Dla młodszych i starszych.

Epic Games Store ujawnił kolejne dwie produkcje, które użytkownicy sklepu mogą bezpłatnie dodać do swojej biblioteki. Tym razem jest to kolorowa przygoda i taktyczna strategia.

Pierwszą z dwóch gier jest Alba: A Wildlife Aventure. Wcielamy się w tytułową Albę - młodą dziewczynę, która przybywa do Hiszpanii na wakacje. Podczas pobytu postanawia przeciwstawić się projektowi burmistrza, aby przekształcić miejscowy rezerwat przyrody w teren pod budowę luksusowego hotelu.

Drugi tytuł to Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Jest to taktyczna strategia w rzucie izometrycznym, osadzona w czasach feudalnej Japonii. Rozgrywka przywodzi na myśl takie klasyki jak Commandos, czy Robin Hood: Legenda Sherwood. Kierujemy grupą bohaterów o odmiennych umiejętnościach i wykorzystując na swoją korzyść teren i różne sztuczki pokonujemy przeważające siły wroga.

Obie gry będą dostępne do odebrania od 10 do 17 listopada. Na ten moment można jeszcze dodać do biblioteki dwie inne produkcje: logiczną grę Filament oraz taktyczną strzelankę Rising Storm 2: Vietnam.

Zobacz także