Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruszyło halloweenowe wydarzenie specjalne w Overwatch

Ujawniono skórki.

Po spekulacjach w ubiegłym tygodniu, Blizzard rozpoczął halloweenowe wydarzenie specjalne w sieciowej strzelance Overwatch.

Akcja - pod nazwą Halloweenowa Groza 2017 - trwa od wczoraj do 1 listopada, oferując dekoracje na mapach Hollywood i Eichenwalde, ponad 50 tematycznych przedmiotów kosmetycznych oraz powrót trybu Zemsta dra Złomensteina z ubiegłego roku.

Ta ostatnia opcja zabawy powraca w identycznej formie - wraz z trzema innymi graczami stawiamy czoła menażerii przeciwników, wliczając w to samego dra Złomensteina, jego potwora, Dyniarza, tajemniczą czarownicę oraz armię złomników.

W tym roku dodano jednak wariant Endless Night z odpieraniem niekończących się fal przeciwników, a także tablice najlepszych wyników do podbicia.

Poniżej zestaw legendarnych skórek, które można znaleźć w okolicznościowych skrzyniach z dodatkami kosmetycznymi.

Zarya - lata 80.
Symmetra - smok
Ana - korsarz
McCree - Van Helsing
Torbjörn - wiking
Zenyatta - kultysta
Reaper - Drakula
Mei - jiangshi

Do tego oczywiście specjalne emotki, portrety profilowe, graffiti, zwycięskie pozy, prezentacje zagrań i inne. Więcej szczegółów znaleźć można na oficjalnej stronie wydarzenia.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze