Skip to main content

Rozróba w Need For Speed Unbound. Trailer prezentuje nowy tryb

Trochę jak gymkhana.

Electronic Arts zaprezentowało nowy tryb rozgrywki w Need For Speed Unbound. Rozróba (ang. Takeover) to głównie driftowanie i skakanie, połączone z niszczeniem otoczenia.

Całość przypomina nieco zawody typu gymkhana, które pamiętają zapewne miłośnicy serii Dirt. Trafiamy na specjalnie przygotowaną trasę, pełną „utrudniaczy” i przeróżnych barier, beczek i słupków. Pojazd należy prowadzić tak, by rozbijać jak najwięcej z tych obiektów, gromadząc punkty.

Im dłużej utrzymamy „kombinacje”, tym lepszy rezultat na mecie. „Gracze będą musieli wykazać się zarówno szybkością, jak i techniką, aby udowodnić, że są w stanie dotrzeć do The Grand, ostatecznego wyzwania w serii wyścigów ulicznych w Lakeshore” - czytamy w opisie.

Wygląda całkiem interesująco, a wrażenia bez wątpienia potęguje nietypowa oprawa graficzna Need For Speed Unbound, pełna „kreskówkowych” elementów, choćby przy włączaniu „dopalacza” czy paleniu opon.

Nowy tryb sprawdzimy już w przyszłym miesiącu. Gra debiutuje bowiem 2 grudnia na PC oraz na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Subskrybenci EA Play, a więc i Game Pass Ultimate, który zawiera wspomnianą usługę, będą mogli zagrać już 29 listopada, w ramach okresu testowego.

Zobacz także