Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rockstar potwierdza transakcje cyfrowe w Grand Theft Auto Online

W planach jest już nowa zawartość dla trybu sieciowego, dostępna za darmo.

Rockstar potwierdził nieoficjalne informacje z ostatnich dni, mówiące o transakcjach cyfrowych w GTA Online. Nie podano jednak dokładnych cen.

„Nie trzeba będzie wydawać prawdziwych pieniędzy na zakup samochodów, broni czy ubrań. Opcja dostępna jest dla osób, które chcą zostać grubą rybą w Los Santos nieco szybciej” - zapewnia producent w aktualizacji na oficjalnej stronie.

Wkrótce po premierze otrzymamy dodatkową zawartość, za darmo. W GTA Online pojawi się między innymi nowy rodzaj wyścigów w kooperacji - dla kierowcy i nawigatora, tryb Capture the Flag, dodatkowe pojazdy na plażę, 300 przedmiotów upiększających i dwie bronie.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Rockstar planuje także udostępniać najlepsze trasy wyścigów i mapy, stworzone przez graczy we wbudowanym edytorze.

W oczekiwaniu na 1 października producent dodaje już nowe serwery, by sprostać liczbie połączeń.

„Jedną sprawą, którą staramy się teraz rozwiązać, jest niespodziewane obciążenie serwerów, związane z większą niż oczekiwana liczbą graczy” - napisano na blogu. „Pracujemy na okrągło i dodajemy więcej serwerów” - obiecuje Rockstar, choć już teraz ostrzega, że w pierwszych dniach mogą pojawić się problemy z połączeniem.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły