Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Robin w akcji w gameplayu z bijatyki Injustice 2

Batman nie ma szans.

Studio NetherRealm przeprowadziło wczoraj wieczorem transmisję na żywo, ujawniając nowe ujęcia rozgrywki z bijatyki Injustice 2 - z naciskiem na Robina.

Widzimy między innymi konflikt z Batmanem, podkreślany już we wcześniejszym trailerze fabularnym. Jak widać, Mroczny Rycerz nie ma litości nawet dla swojego jedynego syna.

I tak nikt nie lubi Robina

Robin dysponuje długim mieczem, ale ma też szereg innych gadżetów, jak petardy czy latające ostrza - batarangi (robinorangi?). Obrywa nie tylko jego tata, ale i inne postacie, jak Aquaman czy Deadshot.

Jest też spojrzenie na kilka interaktywnych elementów plansz, do wykorzystania podczas toczonych potyczek.

Szef NetherRealm - Ed Boon - potwierdził podczas transmisji, że nie ujawniono jeszcze wszystkich dostępnych w grze wojowników. Injustice 2 ma zaoferować spory zestaw, ale z naciskiem na te mniej znane postacie.

Dodał także, że ruszyła już wysyłka zaproszeń do testów beta. Jeśli nie dostaliśmy jeszcze klucza, warto sprawdzić foldery ze spamem.

Poniżej dłuższy zapis pokazu, ze spojrzeniem na przedmioty i interfejs:

Jak wszystkie bijatyki od NetherRealm z ostatnich lat, również Injustice 2 zaoferuje kampanię fabularną. Historia nawiązuje do wydarzeń z pierwszej odsłony cyklu.

Pod względem rozgrywki największą nowością w sequelu jest właśnie system ekwipunku. Po każdym meczu bohaterowie zdobywają różne elementy wyposażenia - paski, rękawice i inne. Zwiększają one nieznacznie niektóre statystyki, a także wygląd postaci.

Injustice 2 ukaże się 19 maja na PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze