Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun bijatyki Injustice 2 skupia się na fabule

Przyjaciele i wrogowie.

Warner Bros. Interactive opublikowało nowy zwiastun Injustice 2, koncentrując się na fabule nadchodzącej bijatyki studia NetherRealm.

Materiał wideo mówi o „zacieraniu linii”. Widzimy rezultaty zakończenia poprzedniej odsłony, w której Batman razem z towarzyszami walczył z reżimem Supermana.

Co mówi Batman do Robina, żeby ten wsiadł do Batmobilu?

Nowa produkcja kontynuuje te wątki. Mroczny Rycerz stara się odbudować ład społeczny na świecie, ale sprawę komplikują ci, którzy pragną przywrócić reżim.

„Pośród tego chaosu rodzi się nowe zagrożenie, które stawia losy ludzkości pod znakiem zapytania” - czytamy w opisie, mówiącym zapewne o Brainiacu. Zwiastun sugeruje także zmieniające się strony i lojalności, prezentując walkę Batmana z Robinem. Kto jest teraz bohaterem? Być może nikt.

Dwie niedawno potwierdzone postacie w Injustice 2 to Harley Quinn oraz Deadshot. Reszta znanej obsady to Aquaman, Atrocitus, Batman, Blue Beetle, Darkseid (w preorderach), Flash, Green Lantern, Gorilla Grodd, Power Girl, Reverse-Flash, Supergirl, Superman i Wonder Woman. Na tym na pewno się nie skończy.

W trakcie zabawy poszczególnych wojowników będzie można wzmacniać. Do modyfikowania i ulepszania postaci posłuży sprzęt odblokowywany podczas rozgrywki. Wyposażenie zmieni nie tylko wygląd, ale wpłynie też na styl walki.

Jednocześnie polski dystrybutor gry - firma Cenega - potwierdził, że ujawniona jakiś czas temu data premiery ustalona na 16 maja dotyczy Stanów Zjednoczonych. W Polsce gra ukaże się 19 maja. Platformy docelowe to PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze