Skip to main content

Rick i Morty pojawili się w Rainbow Six Siege. Skiny wzbudzają konsternację

Specyficzne skórki.

W strzelance Rainbow Six Siege pojawiły się pakiety przedmiotów kosmetycznych nawiązujących do serialu animowanego „Rick i Morty”. Gadżety wzbudzają jednak konsternację.

Najważniejszym elementem paczek są skórki, które upodabniają postacie Doca i Fuze'a do tytułowych bohaterów popularnej produkcji - naukowca i jego wnuka, którzy podróżują między alternatywnymi wymiarami.

Skiny nie spodobały się jednak fanom - niektórzy twierdzą, że wyglądają wręcz przerażająco. Rzeczywiście: spoglądając na stroje Ricka i Morty'ego w Rainbow Six Siege można odczuć pewien dyskomfort.

Zobacz na YouTube

Brawa dla Ubisoftu za stworzenie tak okropnych paczek, że nie mam wrażenia, aby coś mnie omijało [gdy rezygnuję z ich zakupu - red.]” - pisze jeden z graczy na forum Reddit, oceniając nowe przedmioty kosmetyczne.

Paczki są dwie - osobna dla Ricka i Morty'ego. Każda kosztuje 2160 kredytów R6, ale można też kupić zbiorczy zestaw za 4086 kredytów R6. W skład obu pakietów wchodzą także między innymi skórki dla broni używanych przez Doca i Fuze'a oraz specjalne tła dla karty operatora.

To jednak nie pierwsze przedmioty kosmetyczne nawiązujące do uznanego serialu. W ubiegłym roku w Rainbow Six Siege pojawiła się skórka, umożliwiająca przebranie jedną z postaci za Ogóra Ricka.

Zobacz także