Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Returnal - cel: Otwórz Karmazynowe Wrota

Ostatni cel Zarośniętych Ruin.

Po pokonaniu Phirke zbierzesz Karmazynowy Klucz. To pozwoli kontynuować podróż i otworzyć portal, który przeniesie cię do nowego biomu - drugiego z kilku światów, które zwiedzamy. Pierwszy biom to Zarośnięte Ruiny. Będziemy zresztą tu zawsze wracać po śmierci.

Kiedy podniesiesz klucz, cel zostanie zaktualizowany. Zobaczysz, że musisz otworzyć karmazynowe wrota (1).

Otworzy się brama prowadząca z komnaty z bossem do pomieszczenia z nowym przedmiotem i maszyną do usuwania pasożytów. Idąc dalej, wrócisz do głównej lokacji. Musisz skierować się ku miejscu oznaczonemu na mapie pomarańczową ikoną (2). Są to wrota prowadzące do miejsca, w którym zdobyłeś wcześniej miecz.

Kiedy dotrzesz na miejsce, nie musisz nic robić. Karmazynowe Wrota (3) wyczują, że posiadasz klucz - portal sam zacznie się otwierać. Chwilkę to zajmie, ale finalny efekt robi wrażenie. Po prostu wejdź w portal, by przenieść się do nowego świata.

To wszystko. Gratulacje - ukończyłeś Zarośnięte Ruiny. Po każdej śmierci wrócisz do swojego statku, ale możliwe będzie już bezpośrednie udanie się do komnaty z Karmazynowymi Wrotami i szybkie dostanie się do kolejnego biomu.

Następnie: Returnal - cel: Dotrzyj do podnóża góry

Spis treści: Returnal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Returnal - cel: Pokonaj Phirke (dotarcie i walka z bossem)

O autorze

Komentarze