Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remaster Kingdoms of Amalur zadebiutuje we wrześniu, w planach nowy dodatek

Jest też zwiastun gry.

THQ Nordic ogłosiło, że Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning - remaster gry wydanej w 2013 roku - zadebiutuje 8 września na PC, PS4 i Xbox One. Produkcja ukaże się więc miesiąc później niż sugerowały pierwsze, nieoficjalne informacje.

Firma jednocześnie zapowiedziała zupełnie nowy dodatek do pozycji. Rozszerzenie zatytułowane Fatesworn trafi do sprzedaży w 2021 roku, ale na razie nie ujawniono żadnych szczegółów na temat projektu.

Zobacz na YouTube

Remaster podstawowej gry zaoferuje zaś odświeżoną oprawę graficzną, a także usprawnione mechanizmy rozgrywki. Wydawca obiecuje również niedostępne w oryginale treści.

W Kingdoms of Amalur walka jest zręcznościowa

Kingdoms of Amalur osadzone jest w uniwersum wykreowanym przez pisarza fantasy Roberta Salvatore'a oraz Todda McFarlane'a, czyli twórcy komiksy ze Spawnem. Pierwowzór autorstwa firm Big Huge Games i 38 Studios spotkał się ze stosunkowo pozytywnymi ocenami, ale nie odniósł sukcesu komercyjnego.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze