Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remake New Vegas na silniku Fallout 4 nabiera kształtów

Rzut oka na bronie energetyczne.

O projekcie moda przenoszącego Fallout: New Vegas na silnik Fallout 4 po raz pierwszy wspominaliśmy w 2017 roku. Ostatnio o projekcie było cicho, lecz deweloperzy wracają z nowym trailerem.

Materiał wideo koncentruje się na broni energetycznej, którą część fanów kocha, a inni omijają szerokim łukiem. Obrażenia nie są może najwyższe, ale za to często łatwiej o amunicję, zwłaszcza na wyższych poziomach trudności. Jest też charakterystyczny wygląd w falloutowym stylu.

Trailer pokazuje Recharger Rifle, Recharger Pistol oraz MF Hyperbreeder Alpha, wprowadzony w rozszerzeniu Gun Runners' Arsenal do Fallout: New Vegas. To wydaje się sugerować, że ambitna modyfikacja ma na celowniku odtworzenie także dodatków DLC.

Nie ma wątpliwości, że twórcy projektu mają bardzo ambitne założenia i pozostaje mieć nadzieję, że - w odróżnieniu od wielu innych „totalnych konwersji” - zrealizują swoje plany. To zdanie z wspomnianej wiadomości z 2017 roku pozostaje aktualne sześć lat później.

Dobre wieści są takie, że nie trzeba czekać na ukończenie projektu, by otrzymać wspomniane bronie w Fallout 4. Zestaw uzbrojenia jest bowiem dostępny jako osobna modyfikacja, do pobrania za darmo z serwisu Nexus.

Kiedy premiera całej konwersji? Tego nie wiadomo. W 2018 roku zobaczyliśmy już 10 minut samego początku przygody, a więc rozmowę z Doktorem Mitchellem. Główny bohater wybiera imię, wygląd oraz rozdysponowuje punkty atrybutów. Jest też wywiad psychologiczny - jak w oryginale.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze