Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Red Dead Redemption 2 - gracze zmuszają postać do wymiotów, by przeżyć upadek z wysokości

Technika ma nawet swoją nazwę - wymiocinowa lina.

Kreatywni gracze odkryli sposób, by zniwelować obrażenia od upadków w Red Dead Redemption 2. Zbliżając się do urwiska, należy zmusić postać do wymiotowania. Sztuczka pozwala przetrwać nawet najgroźniej wyglądające skoki.

W grze istnieją rośliny, które wywołują żołądkowe dolegliwości, wiec wystarczy po prostu zjeść taki okaz przed zsunięciem się w przepaść.

Animacja wymiotowania musi się rozpocząć jeszcze przed upadkiem, aby sposób zadziałał. Jeżeli sztuczka zostaje wykonana prawidłowo, postać podczas spadania zostawia za sobą wstęgę żołądkowej zawartości. Stąd nazwa techniki - Vomit Rope (Wymiocinowa Lina). Wśród graczy nie brakuje zabawnych nawiązań do Spider-Mana.

Postać jest w stanie przeżyć upadek z wysokości najprawdopodobniej dlatego, że animacja wymiocin anuluje otrzymywane obrażenia. W sieci można znaleźć inne podobne przykłady, chociażby uniknięcie potrącenia przez pociąg, poprzez aktywowanie animacji przeszukania zabitego wroga w odpowiednim momencie.

Żadna przepaść nie jest już straszna

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Błędy w Red Dead Redemption 2 często zyskują niezwykłą popularność. Ostatnim hitem internetu jest NPC, który z nieznanego powodu obronił postać gracza przed napastnikiem.

Następnie: Rainbow Six Siege może stać się grą Free to Play. Jednym z problemów są "smurfy"

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły