Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Razer Wildcat to nowy „turniejowy” pad na PC i Xbox One

Za ponad 750 zł.

Firma Razer ujawniła nowy model kontrolera, przeznaczony dla posiadaczy PC i Xbox One. „Turniejowe” urządzenie wyposażono między innymi w cztery dodatkowe przyciski.

Razer Wildcat

Użytkownicy mogą przypisać własne definicje do każdego z klawiszy, a także przygotować całe profile z różnymi obłożeniami dla poszczególnych gier. Całość jest też o 25 procent lżejsza od „innych kontrolerów turniejowych” i waży 260 g.

Drążki analogów wykonano z stali wzbogaconej włóknem węglowym, a triggery są aluminiowe. Dodatkowe przyciski to dwa bumpery (M1 i M2) oraz dwa klawisze z tyłu pada (M3 i M4).

Z przodu Razer Wildcat jest też specjalny panel kontrolny, do obsługi dźwięku czy synchronizowania pada z konsolą. Uchwyty pokryto gumowymi nakładkami, które można założyć także na analogi.

„To najlżejszy kontroler turniejowy w swojej klasie, a możliwość mapowania przycisków po prostu daje graczom przewagę nad konkurencją” - komentuje Min-­Liang Tan, dyrektor generalny Razer.

Urządzenie debiutuje w październiku, a cenę ustalono na skromne 180 euro (ok. 763 zł).

Nudzisz się? Zobacz także:

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze