Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ratchet & Clank: Rift Apart - kieszenie wymiarowe, fioletowe portale

Wyzwania z nagrodą.

Kieszenie wymiarowe to specjalny rodzaj portali w Ratchet & Clank: Rift Apart. Możesz do nich wejść, by spróbować swoich sił w prostym wyzwaniu platformowym, a następnie zdobyć nagrodę - część pancerza.

Kieszenie (1) wyglądają jak fioletowe portale. Na mapie oznaczone są charakterystyczną ikoną (2). Wchodzisz do nich tak samo, jak do standardowych szczelin - za pomocą L1.

Po drugiej stronie znajduje się inny wymiar z dość krótkim i zazwyczaj łatwym wyzwaniem platformowym. Czasami chodzi o odbijanie się od balonów, innym razem o ostrożne stąpanie po wybuchowych skrzyniach.

Na końcu drogi zawsze znajduje się ta sama nagroda - element zestawu pancerza (3). Jeżeli zależy ci na kolekcjonowaniu strojów, odwiedzaj każdą kieszeń.

Nie licząc śrubek i Rarytanium, które możesz zyskać po zniszczeniu znajdujących się w kieszeni skrzyń, nie zawiera ona żadnych dodatkowych nagród.

Po zebraniu pancerza, po prostu rozejrzyj się w poszukiwaniu miejsca, w którym rozpocząłeś - tam wejdziesz z powrotem do właściwego świata.

Już ukończone kieszenie wymiarowe zmieniają kolor z fioletowego na niebieski. Na mapie, na ich ikonie pojawia się „ptaszek”.

Więcej porad:

Spis treści: Ratchet & Clank: Rift Apart - poradnik i najlepsze porady

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze