Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Raport finansowy Segi: w pięć dni sprzedano 380 tys. kopii Company of Heroes 2

Sukces strategii na PC.

Sega opublikowała wyniki sprzedaży niektórych tytułów w ubiegłym kwartale fiskalnym. Bardzo dobry wynik osiągnęła strategia Company of Heroes 2, która w pięć dni zdołała sprzedać się w nakładzie 380 tys. egzemplarzy, tylko na PC.

Poinformowano także o sprzedaży 7th Dragon 2020-II. Japońskie RPG, wydane wyłącznie na konsolę PSP, zainteresowało 190 tys. graczy.

Firma świetnie poradziła sobie w segmencie dystrybucji cyfrowej, gdzie liderami byli Phantasy Star Online 2 i Puyopuyo!! Quest.

Łącznie spółka Sega Sammy, zajmująca się także maszynami do gier i parkami rozrywki, wygenerowała 133 mln dol. zysków. Oddział odpowiedzialny za gry wideo uzyskał 399 tys. dol.

Strategia rozgrywająca się w czasie rzeczywistym, Company of Heroes 2 ukazało się 15 czerwca tego roku. Dlatego też wyniki za ubiegły kwartał fiskalny, zakończony w czerwcu, obejmują tylko 5 dni sprzedaży.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze