Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rajdowe WRC 6 z rozgrywką na podzielonym ekranie

Jest też nowy trailer.

Firmy Bigben oraz Kylotonn Racing poinformowały, że symulator rajdów WRC 6 otrzyma lokalny tryb rozgrywki na podzielonym ekranie.

Citroën DS3 WRC

Jak demonstruje poniższy zwiastun, obraz podzielony zostanie w pionie, a dwaj gracze będą jednocześnie rywalizować na tym samym odcinku, z możliwością podejrzenia „ducha” przeciwnika.

„WRC 6 będzie świetną okazją do rzucenia wyzwania znajomym, walcząc z czasem i przeszkodami, by jako pierwszy dotrzeć do mety” - napisano w informacji prasowej.

Dowiedzieliśmy się także, że na okładce w naszym regionie Europy pojawi się Volkswagen Polo R WRC oraz załoga Sébastien Ogier i Julien Ingrassia.

WRC 6 debiutuje w październiku tego roku, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Produkcja studia Kylotonn Racing zaoferuje usprawnioną grafikę i dźwięki w porównaniu z ostatnią odsłoną serii, wydaną w październiku ubiegłego roku także na konsolach poprzedniej generacji.

Główną atrakcją jest oczywiście wiernie odwzorowany sezon 2016 WRC, z rajdem Chin włącznie. Oznacza to oficjalne licencje na wszystkich kierowców i zespoły, a także „szeroki wybór” atrakcji z klas WRC 2 i Junior WRC.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze