Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Realistyczne trasy w zwiastunie rajdowego WRC 6

W tym polskie Mikołajki.

Najnowszy zwiastun rajdowego WRC 6 prezentuje realizm produkcji, zestawiając ujęcia z rozgrywki z materiałem wideo z prawdziwego świata.

W ten sposób otrzymujemy spojrzenie na jedną z najważniejszych zmian w tegorocznej odsłonie serii, czyli Super Odcinki Specjalne. Te mają być odwzorowane „w skali 1:1”, w tym także polska trasa w Mikołajkach.

To nie Mikołajki

Inne rodzime akcenty w WRC 6 to - obok Rajdu Polski - również dwie ekipy: Hubert Ptaszek i Maciej Szczepaniak oraz Łukasz Pieniążek i Przemysław Mazur.

Produkcja studia Kylotonn Racing Games ma zaoferować także usprawnioną grafikę i dźwięki w porównaniu z poprzednią odsłoną serii, wydaną w październiku ubiegłego roku także na konsolach poprzedniej generacji.

Główną atrakcją będzie oczywiście wiernie odwzorowany sezon 2016 WRC, z rajdem Chin włącznie. Oznacza to oficjalne licencje na wszystkich kierowców i zespoły, a także „szeroki wybór” atrakcji z klas WRC 2 i Junior WRC.

WRC 6 debiutuje 7 października na PC, PS4 i Xbox One. Zamówienia przedpremierowe to bonus w postaci dodatkowego samochodu - Toyoty Yaris WRC.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły