Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pure Farming 2018 - przesypywanie, transport i magazynowanie plonów, sprzedaż towaru

Zobacz, w jaki sposób przewozić towary w grze.

W poprzedniej części poradnika opisano, w jaki sposób naprawiać pojazdy, podłączać do nich różne urządzenia oraz w jaki sposób kosić pole. Tym razem dowiesz się, jak transportować towary u je sprzedawać.

Po skoszeniu odpowiedniej ilości plonów automatycznie rozpocznie się kolejne zadanie. Celem będzie przesypanie plonów z kombajnu na przyczepę.

Podłączenie przyczepy i przesypanie plonów.

W tym celu skieruj się do ciągnika stojącego w warsztacie. Wsiądź do niego, po czym podjedź tyłem (1 na obrazku powyżej) do przyczepy (2 na obrazku powyżej). Zrób to ostrożnie, żeby w nią nie uderzyć i jej nie przestawić. Kiedy podjedziesz odpowiednio blisko na dole ekranu pojawi się klawisz, który należy wcisnąć, żeby podłączyć tylne urządzenie (3 na obrazku powyżej).

Kiedy to zrobisz podjedź w pobliże kombajnu. Następnie wejdź do niego (4 na obrazku powyżej) i podjedź do przyczepy lewym bokiem. Wciśnij klawisz odpowiedzialny za Tryb poruszania rurą (5 na obrazku powyżej), po czym myszką lub analogiem (6 na obrazku powyżej) przestaw rurę (7 na obrazku powyżej) nad przyczepę (8 na obrazku powyżej).

Magazynowanie i transport plonów.

Po zakończeniu przesypywania plonów opuść kombajn i wsiądź do ciągnika. Pojedź nim w stronę zaznaczonego zielonym znacznikiem spichlerza. Wjedź na wskazane miejsce, po czym wciśnij klawisz odpowiedzialny za Wysyp (1 na obrazku powyżej) plonów.

Po wysypaniu plonów w spichlerzu otrzymasz nowe zadanie polegające na sprzedaży 6200 kilogramów plonów w skupie. Aby to uczynić skieruj się do silosu i ustaw przyczepę (2 na obrazku powyżej) pod rurą (3 na obrazku powyżej), po czym wciśnij, jaki surowiec chcesz przesypać. W naszym przypadku jest to pszenica (4 na obrazku powyżej).

Lokalizacja skupu pszenicy oraz sprzedaż plonów.

Jeśli nie posiadasz 6200 kg plonów (możesz to sprawdzić patrząc na biały pasek w prawym dolnym narożniku ekranu, o ile siedzisz w ciągniku z przyczepą), to wróć do kombajnu i jeszcze chwilę pościnaj pole. Po uczynieniu tego przesyp pszenicę na przyczepę, z którą wyrusz w stronę skupu ziarna zaznaczonego zielonym znacznikiem (1 na obrazku powyżej).Po dotarciu na miejsce wystarczy wjechać do skupu, ustawić się w odpowiednim miejscu i wcisnąć klawisz sprzedaj (2 na obrazku powyżej). Po chwili pszenica zacznie być wysypywana z przyczepy. Jej poziom (3 na obrazku powyżej) zacznie spadać, ale jednocześnie zaczniesz otrzymywać pieniądze na konto (4 na obrazku powyżej).

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze

More On Pure Farming 2018

Najnowsze artykuły