Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pure Farming 2018 - uprawy szklarniowe i hodowla kur

Zakładamy pierwszą szklarnię i kurnik.

Po zdobyciu wiedzy na temat orania, siania, nawadniania oraz cięcia i przewożenia zboża z pól czas na naukę rzeczy związanych z uprawami szklarniowymi. Pierwszym krokiem, który należy wykonać w celu ich realizacji, jest zakupienie szklarni.

Aby to uczynić skieruj się w stronę zielonego znacznika znajdującego się nieco na wschód od posiadłości głównego bohatera. Podejdź do wskazanego punktu i zakup szklarnię wybierając rodzaj warzyw, jakie chcesz w niej uprawiać.

Zakup nawozu (1) i przeniesienie go do szklarni (2).

Wróć do pobliże posiadłości i skorzystaj ze stojącego przy niej pickupa. Podjedź nim do punktu z nawozem (1 na obrazku powyżej) na lewo od wiaty i dokonaj zakupu sypkiego nawozu. Następnie udaj się do szklarni i przenieś nawóz do specjalnego pojemnika (2 na obrazku powyżej), korzystając z polecenia „Przenieś zawartość" (3 na obrazku powyżej).

Kolejnym krokiem jest nawodnienie upraw. Podłącz do ciągnika cysternę z wodą i uzupełnij jej zapas w Zbiorniku wody nr 1 na wschodzie. Następnie podjedź w pobliże dużego zbiornika przy szklarni i przelej do niego wodę z cysterny. Kiedy ukończysz to zadanie w szklarni zacznie rosnąć pasek wzrostu. W ten sposób ukończysz misję.

Stwórz kurnik (1), a potem zakup kury (2).

Następna będzie polegała na zapoznaniu się z podstawą hodowli kur. Udaj się do miejsca zaznaczonego przez zielony wskaźnik i podejdź do białego punktu. Kiedy na niego wejdziesz pojawi się opcja zakupu kurnika (1 na obrazku powyżej). Skorzystaj z niej i poczekaj, aż budowa dobiegnie do końca.

Kiedy budowa się zakończy podejdź do zielonego punktu. Na dole ekranu pojawi się możliwość zakupu zwierząt (2 na obrazku powyżej). Skorzystaj z niej, żeby zakupić 5 kur. Ilość poszczególnych zwierząt znajduje się na panelu z prawej strony ekranu (3 na obrazku powyżej).Co należy wiedzieć odnośnie hodowli kur? Po 5 dniach zakupione kury zaczną znosić jajka (przez 15 dni). Każde jajko ma 3-dniowy termin przydatności, dlatego należy je w tym czasie sprzedać (inaczej się zepsują). Po 20 dniach kury przestają znosić jajka, a po 40 umierają. Dlatego w tym okresie najlepiej sprzedać zwierzaki.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze