Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pure Farming 2018 - kupowanie maszyn w sklepie

Zobacz, w jaki sposób zdobywać nowe pojazdy.

W poprzedniej części poradnika dowiedziałeś się między innymi, w jaki sposób możesz przeładowywać, transportować oraz sprzedawać swoje towary. Tym razem zajmiemy się tematyką zakupu nowych maszyn.

Po zarobieniu nieco pieniędzy ze sprzedaży plonów czas na małe wydatki. Celem będzie dotarcie do sklepu i zakup nowej Cysterny Sipma Wa 600 Delfin oraz Opryskiwacza Akpil Chwast XL Sad.

Lokalizacja sklepu i sposób robienia zakupów.

Po sprzedaży pszenicy na ekranie pojawi się zielony znacznik wskazujący sklep w północno-wschodniej części mapy (1 na obrazku powyżej). Przejedź tam ciągnikiem i najedź na niebieski punkt. Wyjdź na zewnątrz i skieruj się do pomarańczowego punktu, gdzie wciśnij klawisz, który pojawi się na dole ekranu (Kup maszynę).

Aby zakupić maszyny wykonaj następujące kroki:

  • Przejdź do zakładki Przyczepy (2 na obrazku powyżej).
  • Zjedź nieco w dół listy i zlokalizuj cysternę Sipma Wa 600 Delfin, po czym wciśnij przycisk Kup (3 na obrazku powyżej).
  • Przejdź do zakładki Inne (4 na obrazku powyżej), zjedź w dół listy i kup Opryskiwacz Akpil Chwast XL Sad.

W ten sposób wejdziesz w posiadanie urządzeń umożliwiających zwiększenie wydajności prac na farmie. Przy okazji na tablecie pojawią się nowe e-maile, z których dowiesz się, że:

  • Od tej pory masz możliwość zakupu maszyn przez tablet - jest to opcja szybsza, ale droższa o 20%.
  • Będziesz mógł wykonywać zlecenia poboczne umożliwiające zarobienie dodatkowej ilości pieniędzy.


Warto zatem zapamiętać, że kupowanie maszyn w sklepie wymaga poświęcenia większej ilości czasu, ale jest tańsze, natomiast zakup pojazdów przez tablet jest wygodniejsze i szybsze, ale droższe.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze