Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PUBG - kolejny zestaw screenów z pustynnej mapy

W oczekiwaniu na debiut.

Nvidia pochwaliła się nowym zestawem screenów z pustynnej mapy, nadchodzącej wkrótce do popularnego PlayerUnknown's Battlegrounds.

Spojrzenie z bliska na przygotowywane lokacje pozwala ocenić, że lokacja nie zaoferuje chyba zbyt wielkiej różnorodności - gdyby nie inna paleta kolorów, prezentowane zabudowanie idealnie pasowałyby do jedynej dostępnej obecnie planszy - Erangel.

Wszystko to sprawia, że gracze powinni odnaleźć się na nowej mapie jak w domu. Inna jest inspirowana Meksykiem roślinność, ale budynki - a zwłaszcza murki czy wraki aut - przypominają te dobrze znane.

Warto jednocześnie podkreślić, że prace nad mapą nadal trwają i twórcy mogą jeszcze wprowadzić zmiany.

Nie jest obecnie jasne, kiedy nowa lokacja pojawi się w grze. Mowa najpewniej o grudniu, gdy ukaże się odsłona Xbox One, a wersja PC zadebiutuje w pełnej wersji.

Nvidia poinformowała jednocześnie, że rozda 5 tysięcy egzemplarzy gry PlayerUnknown's Battlegrounds użytkownikom aplikacji GeForce Experience. Kody zostaną dostarczone za pośrednictwem programu, 21 listopada.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze