Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Psychodeliczna przygoda w materiale z We Happy Few

W lipcu w Early Access.

Niezależna produkcja We Happy Few pojawiła się na konferencji Microsoftu przed targami E3, gdzie ujawniono także, że tytuł zadebiutuje wkrótce w programach wczesnego dostępu na PC i Xbox One.

We Happy Few to gra przypominająca w założeniach niektóre produkcje survivalowe. Celem jest ucieczka z dziwnego miasta Wellington Wells.

Podczas eksploracji zbieramy różne zasoby, które pomogą nam przetrwać: potrzebne jest jedzenie, woda czy sen. Świat generowany jest losowo przy każdym starcie kampanii.

Niebezpieczeństwem nie są jednak zombie, a mieszkańcy miasteczka - nieustannie zadowoleni, uzależnieni od narkotyku Radość, prezentowanego w poniższym materiale wideo.

Tubylcy reagują negatywnie, gdy tylko wyczują kogoś, komu nie jest do śmiechu. Bohater musi czasem udawać wesołego, by nie zwracać na siebie uwagi.

Głównym bohaterem jest Arthur Hastings, odmawiający sięgania po narkotyk. By nie wzbudzać podejrzeń i nie narazić się służbom porządkowym, często musi udawać szczęśliwego.

We Happy Few zadebiutuje 26 lipca w Early Access na Steamie oraz w programie Preview na Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze