Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przygodówka Asylum wraca po latach z nowym trailerem

Gra nadal powstaje.

Studio Senscape pracuje nad przygodowym horrorem Asylum już od 2009 roku, a podczas zbiórki na Kickstarterze jako datę premiery podawano grudzień 2013 roku.

Jest mrocznie

Jak można się domyślić, planów nie udało się zrealizować, ale produkcja nadal powstaje i jest rozwijana, o czym przypomina poniższy zwiastun, stanowiący prolog fabuły, która rozgrywa się w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Bardzo oryginalnie.

„Intro może i wygląda subtelnie, ale uważni gracze mogą dostrzec niepokojące szczegóły” - zapewniają deweloperzy w opisie filmu.

Nie podano konkretnej daty premiery, ale twórcy zapewniają, że fabuła nie zmieniła się od 2009 roku, a głównym problemem pozostają zaległości w programowaniu po przejściu na silnik Unity.

Ostatecznie Asylum otrzyma pięć rozbudowanych poziomów na trzech piętrach wspomnianego szpitala. Gatunek: klasyczna przygodówka point'n'click w konwencji horroru. Platformy docelowe to PC (Windows, Mac, Linux).

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze