Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Projektanci Left 4 Dead pracują nad nową odsłoną „znanej serii gier”

Ujawniają opublikowane ogłoszenia.

Studio Turtle Rock - znane z Evolve i Left 4 Dead - na swojej stronie internetowej opublikowało szereg ogłoszeń o pracę. Deweloperzy chcą znaleźć ludzi do zespołu przygotowującego nową odsłonę „znanej na całym świecie serii gier”.

Oczywiście na razie nie ujawniono, czym dokładnie jest powstający projekt. Ekipa szuka jednak starszego projektanta poziomów, a z opisu stanowiska wynika, że produkcja jest „wysokobudżetowym tytułem” (dzięki, IGN).

Niewykluczone, że tajemnicza gra to kolejna odsłona Left 4 Dead. Turtle Rock odpowiadało za pierwszą część, ale drugą stworzyło samo Valve. Następnej dotychczas nie wydano - być może teraz postanowiono wrócić do serii.

Left 4 Dead doczeka się kontynuacji?

Na kontynuację cyklu o kooperacyjnych zmaganiach z zombie wskazuje wspomniane ogłoszenie dotyczące starszego projektanta poziomów. Kandydat powinien umieć przygotować „fajne starcia” oraz odpowiednio „zbalansowane” mapy do rywalizacji sieciowej.

Od nowego pracownika wymaga się także udokumentowanego doświadczenia w tworzeniu gier FPS w oparciu o współczesne silniki pokroju Unreal Engine 4. Bonusem byłoby posiadanie w dorobku strzelanek nastawionych na rozgrywkę pomiędzy graczami.

Studio poszukuje również osób na inne stanowiska - między innymi producentów, artystów oraz programistów. Wszyscy mieliby wejść w skład zespołu pracującego nad niezapowiedzianą produkcją ze „znanej” serii.

Ostatnią grą od Turtle Rock było Evolve. Tytuł nie odniósł jednak sukcesu, nawet mimo przejścia na model Free-to-Play wersji PC. Niedawno ogłoszono, że 3 września zostaną wyłączone oficjalne serwery, a projekt nie będzie dalej rozwijany.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły