Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier w tym tygodniu (25.05 - 31.05)

Magicka 2, Splatoon i inne.

Obecny tydzień nie obfituje w większe premiery, dając graczom czas na kontynuowanie zabawy w wielkiej premierze z ubiegłego tygodnia. Mowa oczywiście o konsolowym Farming Simulator 15.

Największy nadchodzący hit to Splatoon na Wii U - całkiem nowa licencja Nintendo. Jest też Magicka 2, a posiadacze Xbox One doczekają się w końcu Rogue Legacy.

Wtorek, 26 maja

Wersja PS4 zawiera DLC z wszystkich wydanych już wcześniej odsłon z konsol poprzedniej generacji. Street Fighter 4 to jedna z najpopularniejszych dostępnych na rynku bijatyk, pierwsza edycja gry ukazała się w 2008 roku.

  • Magicka 2 (PC, PlayStation 4)
    Wersja językowa: polska (napisy)

Znany z pierwszej części świat Midgård został w większości oczyszczony z magów, lecz kilku szaleńców pozostało przy życiu i ściera się z potworami. Gracze będą mogli dostosować wygląd swoich postaci, a innowacją ma być system artefaktów. Twórcy nie zrezygnowali z charakterystycznego dla serii, kreatywnego systemu magii, w którym zaklęcia tworzymy „w locie” na bazie ośmiu żywiołów.

  • Czwarty epizod Gry o Tron (PC, Mac, PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One, iOS)
    Wersja językowa: angielska

Produkcja przedstawia losy rodziny Forresterów oraz związanych z nimi postaci. Klan był zawsze wierny rodowi Starków, teraz musi radzić sobie z podejrzeniami rządzących w Westeros Lannisterów, którzy wątpią w lojalność bohaterów.

Środa, 27 maja

Główny cel jest prosty: najpierw należy wejść do zamku, przedzierać się przez kolejne pokoje i wreszcie dotrzeć do większego przeciwnika, by rozpocząć kolejny rozdział. Przeciwnicy są jednak potężni, a po każdej śmierci musimy zaczynać od nowa, wybierając jednego z losowo generowanych rycerzy. (Recenzja)

Sterujemy kosmatą postacią, a celem jest przedostanie się na koniec planszy, po drodze wykonując szereg misji. Te sprowadzają się głównie do uratowania skóry: własnej i fruwających pobratymców. Ci dołączają do zabawy, dlatego niejednokrotnie przyjdzie nam kontrolowanie nawet 20 stworków.

Piątek, 29 maja

Project Mirai DX to trójwymiarowa gra rytmiczna z Hatsune Miku w formie Nendoroida (duża głowa i małe ciało, by było jeszcze bardziej uroczo). Twórcy przygotowali 48 piosenek. Zadaniem graczy będzie wciskanie odpowiednich przycisków w określonym momencie, w rytm muzyki.

  • Splatoon (Wii U)
    Wersja językowa: angielska

Założenia rozgrywki są proste. Dwie czteroosobowe drużyny walczą o kontrolę na polu bitwy. Priorytetem jest pokrywanie planszy farbą, a wygrywa zespół, który pomaluje większą część terytorium.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły