Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier w tym tygodniu (14.09 - 20.09)

Forza 6 i PES 2016.

Trzeci tydzień września rozpoczyna sezon piłkarski. Pierwszy na boisko wchodzi PES 2016 - na nową Fifę musimy poczekać tydzień dłużej. Posiadacze Xbox One otrzymają też wyścigowe Forza 6, a na PC nadpływa pełna wersja World of Warships. Jest też duże i ważne rozszerzenie do Destiny - The Taken King.

Wtorek, 15 września

Jedna z ważniejszych nowości to trzecia specjalizacja dla wszystkich dostępnych w grze klas. Warlock dostanie talenty związane z elektrycznością, Hunter posłuży się grawitacyjnym łukiem, a Titan otrzyma atak młotem bojowym. Rozszerzenie wprowadzi także nowy rajd, w którym główną rolę odegra niejaki Oryx z rasy Hive.

Czwartek, 17 września

Zręcznościowe World of Warships korzysta ze schematu podobnego do World of Tanks i World of Warplanes, ale stawia właśnie na pojedynki okrętów. Ważną rolę odgrywają członkowie załogi, zdobywający punkty doświadczenia i nowe umiejętności wraz z postępami w rozgrywce i kolejnymi meczami.

Piątek, 18 września

Wydawca chwali się, że mamy do czynienia z „największą odsłoną serii w historii”: 460 samochodów, 26 lokacji z całego świata, tryb wieloosobowy dla 24 osób, 60 klatek na sekundę i rozdzielczość 1080p. Ukończenie kariery ma zająć nawet 70 godzin. Studio Turn 10 wprowadza też wyścigi nocne i deszczową pogodę.

  • PES 2016 (PC, PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

Wśród nowości i modyfikacji w tej odsłonie wymienia się między innymi zaawansowany system kolizji i zmiany w systemie fizycznym, który będzie w większym stopniu brał pod uwagę siłę zawodników podczas starć powietrznych.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze