Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier w tym tygodniu (01.06 - 07.06)

D4, Hatred i inne.

Pierwszy tydzień czerwca nie obfituje w hity. Debiutuje pełna wersja Heroes of the Storm, ale testy tej produkcji trwają już od długiego czasu. Jest też kontrowersyjne Hatred, D4: Dark Dreams Don't Die na PC i Don't Starve na Wii U.

Poniedziałek, 1 czerwca

  • Hatred (PC)
    Wersja językowa: polska (napisy)

W Hatred wcielimy się w mężczyznę, który - mając dosyć ludzkości - postanawia chwycić za broń i zorganizować światu przedwczesną apokalipsę. Gracze zajmą się nie tylko strzelaniem do policjantów czy żołnierzy, ale też likwidowaniem cywili.

W strategii wcielamy się w nieśmiertelnego przywódcę, dowodzącego grupą herosów. Zadaniem graczy jest odparcie inwazji demonów, zjednoczenie krainy pod własnym sztandarem i rekonstrukcja tytułowego kielicha.

Wtorek, 2 czerwca

Heroes of the Storm to darmowa, sieciowa produkcja, w której występują obok siebie postaci znane z stworzonych przez Blizzard, z uniwersów Warcrafta, StarCrafta oraz Diablo. Podobnie jak inne popularne gry reprezentujące gatunek MOBA - Heroes of the Storm jest grę Free to Play. Za prawdziwą walutę zakupić można dodatkowych herosów albo zmienić ich wygląd.

Czwartek, 4 czerwca

Don't Starve to produkcja, w której walczymy o przetrwanie, zbierając zasoby i konstruując różne przedmioty. Twórcy przygotowali także pełny cykl pór roku, od obfitych, wiosennych opadów deszczu, do upalnego lata. Zwiedzimy też nowe strefy klimatyczne, pełne niebezpieczeństw, ale także cennych surowców.

  • Wander (PC, PlayStation 4)
    Wersja językowa: angielska

Wcielimy się w gryfa, rybę, chodzące drzewo lub humanoidalną istotę zwaną hira, eksplorując tajemniczy świat. Zaczynamy właśnie jako wspomniane drzewo, ale wraz z postępami zmienimy formę, przekształcając się w zwierzęta o zróżnicowanych umiejętnościach.

Piątek, 5 czerwca

Główną cechą D4 jest zwariowany świat. To kombinacja stylu znanego z japońskich filmów animowanych, serialu Twin Peaks, amerykańskich kryminałów oraz dawki kompletnie absurdalnych sytuacji. (Recenzja)

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze