Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier (09.11 - 15.11)

Fallout 4, Rise of the Tomb Raider, Legacy of the Void i inne.

Nadchodzący tydzień obfituje w duże premiery, w tym jedną z najważniejszych produkcji tego roku - Fallout 4. Posiadacze X360 i Xbox One otrzymają także Rise of the Tomb Raider, a fani strategii - StarCraft 2: Legacy of the Void.

Wtorek, 10 listopada

  • Fallout 4 (PC, PlayStation 4, Xbox One)
    Wersja językowa: polska (napisy)

Akcja została osadzona w okolicach Bostonu. Wskazuje na to chociażby obecność monumentu Bunker Hill, budynku Massachusetts State House, czy też placu Scollay Square. Bohater to - tak samo jak w Fallout 3 - mieszkaniec Krypty, który wychodzi na powierzchnię. Warto też zaznaczyć, że główna postać po raz pierwszy zyska głos.

Legacy of the Void to ostatnia część trylogii rozpoczętej w 2010 roku przez Wings of Liberty. Kampania w najnowszej odsłonie serii przedstawi opowieść z punktu widzenia protossów. Jako sam Artanis pokierujemy tą rasą, starając się zjednoczyć rozproszone plemiona, odnaleźć zapomnianą technologię i stawić czoła wspólnemu wrogowi.

Piątek, 13 listopada

Twórcy szykują dwa nowe tryby rozgrywki: Create-A-Club oraz Fantasy Draft. Ten pierwszy pozwoli stworzyć własną drużynę i poprowadzić ją do zwycięstw, bez konieczności korzystania z edytora. Fantasy Draft to mini-liga. Każdy z menedżerów rozpoczyna z ustalonym budżetem i pustą szatnią, mogąc wybierając piłkarzy według upodobań - o ile starczy pieniędzy.

W nowej odsłonie cyklu od Crystal Dynamics bohaterka trafi między innymi na Syberię i do Afryki. Zajmie się, rzecz jasna, badaniem sekretów starożytnych cywilizacji. Twórcy chcą tym razem pozwolić graczom częściej korzystać z taktyki skradania się oraz przygotować bardziej wymagające i większe grobowce.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze