Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier (24.10 - 30.10)

Farming Simulator 17, Titanfall 2, Skyrim Special Edition.

Nadchodzący tydzień to kolejna porcja interesujących tytułów. Electronic Arts kontynuuje jesienną ofensywę z Titanfall 2, jest szalenie popularny Farming Simulator 17, a także remaster Skyrima.

Wtorek, 25 października

Najnowszy odcinek kontynuuje wydarzenia po transmitowanym w telewizji „występie” Pingwina. Poznamy też nowe szczegóły na temat grupy znanej jako Children of Arkham. Również Selina Kyle uzna, że czas otworzyć się przed Bruce'em.

Seria wzbogaci się w tym roku o kolejne pojazdy. Łącznie licencji na swoje produkty udostępniło 60 firm, co przełoży się na 200 wiernie odwzorowanych maszyn. Twórcy przygotowują także mapę (Goldcrest Valley) czy kolejne gatunki zwierząt do hodowania.

 • Piąty odcinek King's Quest (PC, PS3, PS4, X360, Xbox One)
  Wersja językowa: angielska

Epizod zatytułowany The Good Knight przedstawi kolejne wspomnienia króla Grahama, w których władca będzie już staruszkiem. Monarcha opowie o swojej ostatniej dużej przygodzie.

Środa, 26 października

Zadaniem graczy jest zbudowanie kolonii w Ameryce, w stempunkowym świecie. Twórcy czerpią inspiracje z twórczości Lovecrafta, nie zabraknie więc przerażających koszmarów, potworów nękających nasze osiedla czy kanibalizmu wśród podopiecznych.

Czwartek, 27 października

 • Alice VR (PC)
  Wersja językowa: polska

W wyniku awarii SI zmuszona jest przebudzić gracza z hibernacji i wysłać na pobliską planetę - Speculo. Kłopoty potęguje fakt, że po przybyciu na miejsce okazuje się, że wszyscy mieszkańcy tego zaginęli w tajemniczych okolicznościach.

 • Just Dance 2017 (PC, PS3, PS4, X360, Xbox One, Wii, Wii U)
  Wersja językowa: angielska

Kolejna odsłona rytmicznej serii Ubisoftu. Ponad 40 nowych utworów, sześć trybów gry, zawartość aktualizowana przez cały rok oraz dostęp do ponad 200 piosenek poprzez Just Dance Unlimited!

Piątek, 28 października

Podobnie jak w poprzedniej części, w Dragon Ball Xenoverse 2 wcielimy się w stworzonego przez siebie wojownika, którego zadaniem ma być uratowanie osi czasu. Twórcy obiecują, że będziemy mogli zaimportować zapisane stany rozgrywki z oryginału.

The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition zawiera oryginalną grę oraz wszystkie dodatki. Posiadacze Skyrima z rozszerzeniami na PC otrzymają nową wersję za darmo. Produkcja ukaże się z dubbingiem, także na PS4 i Xbox One.

 • Titanfall 2 (PC, PS4, Xbox One)
  Wersja językowa: polska

W kampanii gracze wcielą się w Jacka Coopera - rebelianta, który pragnie zostać pilotem jednego z tytułowych mechów. Protagonista w tajemnicy przed wszystkimi pobiera od kapitana Lestimosy lekcje kontrolowania tytanów.

Rozgrywka w World of Final Fantasy przypomina styl zabawy ze starszych odsłon Final Fantasy. Walka działa w systemie Active Time Battle przypominającym system turowy.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze