Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier (07.12 - 13.12)

Helldivers, Lightning Returns na PC i niewiele więcej.

Końcówka roku nie obfituje w hity i pozwala w spokoju zmielić mak i zakisić kapustę do pierogów, a także ukończyć kupione wcześniej produkcje. Do tego dawka kooperacji w Helldivers czy debiut Lightning Returns: Final Fantasy 13 na PC.

Poniedziałek, 7 grudnia

  • Helldivers (PC)
    Wersja językowa: polska (napisy)

Produkcja oferuje lokalną i sieciową kooperację dla maksymalnie czterech osób, losowo generowane mapy pełne obcych do pokonania, rozwój postaci czy zdolności specjalne. Akcję obserwujemy z góry, w rzucie izometrycznym.

Czwartek, 10 grudnia

W grze wcielamy się w dwuletnie dziecko. Gracz może popychać przedmioty, wspinać się na przeszkody, otwierać i zamykać drzwi czy wyglądać zza rogu. Zagadki logiczne rozwiązujemy - przykładowo - budując schody z wysuniętych szuflad.

Tytułowa Lightning zostaje zbudzona z kryształowego snu i otrzymuje zadanie od samego Bhunivelze - boga odpowiedzialnego za stworzenie wszystkiego w kosmosie. Bohaterka zstępuje na Nova Chrysalia, czyli ostatniego bastionu ludzkości, by przeprawić wszystkie dusze do nowego świata.

SteamWorld Heist to spin-off przyjętego ciepło SteamWorld Dig. Tym razem kierujemy jednak całą drużyną steampunkowych robotów, napadając na statki kosmiczne w celu pozyskania potrzebnych do przetrwania surowców.

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze