Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premierowy zwiastun Cyberpunk 2077: Widmo wolności brzmi i wygląda świetnie

Dodatek tuż za rogiem.

Ledwie godziny dzielą nas od debiutu Widma wolności - pierwszego i ostatniego rozszerzenia do Cyberpunk 2077. CD Projekt Red postanowiło przypomnieć o zbliżającej się premierze, publikując nowy zwiastun.

Skąpane w deszczu Night City, patrząca zasmuconym wzrokiem Songbird i zawsze gotowy do akcji Solomon Reed to tylko część bohaterów materiału. Główne przesłanie pozostaje dosyć proste: CD Projekt Red przygotowało kolejną łamiącą serce opowieść z odpowiednią mieszanką akcji i melancholii. W końcu mamy też okazję usłyszeć oficjalny motyw muzyczny dodatku, który polskie studio przygotowało we współpracy z Dawidem Podsiadło.

Między bardziej filmowymi ujęciami przewijają się fragmenty gameplayu. Warto pamiętać bowiem, że Widmo wolności to nie tylko nowe postacie, historia i lokacja, ale także nieznane do tej pory mechaniki i wachlarz kolejnych umiejętności dla głównego bohatera. V skorzysta m.in. ze ścieżki rozwoju Relic, oferującej zestaw unikalnych zdolności, przydatnych dla każdego buildu.

Premiera Widma wolności odbędzie się jutro - 26 września - na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zabawę rozpoczniemy już w nocy, warto więc zawczasu pobrać pliki, by oszczędzić sobie czekania. Tytuł zajmuje 33 GB na PS5, ok. 38 GB na Xbox Series X/S oraz 24 GB na PC. Opcji preloudu nie otrzymają niestety gracze, którzy zakupili zestaw Cyberpunk 2077 + dodatek w wersji na konsole PlayStation 5.

Widmo wolności to jednak absolutna klasa światowa. Mając już wszystkie najważniejsze fundamenty gry, CD Projekt mógł skupić się na konstrukcji świata, zaskakującej historii, która porywa bardziej niż »podstawka« i zadaniach pobocznych, które aż chce się robić jedno za drugim” - napisał Przemek w swojej recenzji Widma wolności.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze