Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prawie jak Marvel. Superfuse to Diablo dla miłośników komiksów

Walka z obcymi.

Studio Stitch Heads Entertainment z Holandii zapowiedziało Superfuse, grę action-RPG w stylu Diablo, lecz stylistyką nawiązującą do komiksów o superbohaterach.

Całość przypomina więc nieco nieaktywne już Marvel Heroes. Wcielamy się w potężnego herosa, który musi poradzić sobie z obcymi, zagrażającymi cywilizacji. Premiera jeszcze w tym roku, początkowo w programie Early Access na Steamie.

„Spersonalizuj moce i zagraj solo w trybie kampanii, by odkryć tajemnice zepsucia i bogów, albo współpracuj w czteroosobowym trybie dla wielu graczy i niszcz hordy groteskowych postaci, niezdarnych plugastw i budzących grozę bossów” - głosi opis produkcji od wydawnictwa Raw Fury.

W planach jest pięć klas postaci, lecz także swoboda w tworzeniu własnego stylu rozgrywki - za pomocą łączenia rozmaitych supermocy. „Ta sama postać może stać się zupełnie inna w rękach innego gracza!” - zapewniają twórcy.

Nie może oczywiście zabraknąć także coraz lepszego wyposażenia, pancerzy i wzmocnień, podnoszonych z pokonanych kosmitów - i złych ludzi.

Jak na grę action-RPG stawiającą na długowieczność przystało, poziomy będą generowane proceduralnie, co powinno zapewnić pewną świeżość rozgrywki nawet po wielu godzinach.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze