Skip to main content

Poznaliśmy wiek Joela. Gracze ujawniają nowe smaczki z The Last of Us

Tryb fotograficzny jak detektywistyczny.

Premiera The Last of Us Part 1 już za nami. Okazuje się, że remake klasyka PlayStation z 2013 roku skrywa mnóstwo sekretów, a społeczność robi wszystko, by poznać je wszystkie.

Wcześniej, dzięki działającym wagom, dowiedzieliśmy się, ile waży Joel. Teraz poznaliśmy też jego dokładny wiek - Joel urodził się w 1981 roku. Oznacza to, że w The Last of Us Part 1 ma on dokładnie 52 lata, w trakcie prologu miał zaś 32 lata, a w czasie drugiej części - 56. Datę urodzenia można zobaczyć w przeglądarce modeli - Joel w Bostonie.

Innym ciekawym modelem jest urocza scena przedstawiająca roześmianych Ellie i Joela przy ognisku. Z kolei gracze, posługujący się trybem fotograficznym, zidentyfikowali fiolki stojące na szafce Joela jako leki przeciwlękowe - dopiero poprawione w remaku tekstury pozwoliły jednoznacznie stwierdzić, z czym mamy do czynienia.

To tylko wierzchołek góry lodowej detali, jakie można znaleźć w The Last of Us Part 1. Wiele z nich wciąż czeka na odkrycie. Jeśli jeszcze nie jesteście pewni, czy warto sięgnąć po remake, to może nasza recenzja pomoże podjąć wam decyzję.

Zobacz także