Skip to main content

W The Last of Us Part 1 dowiedzieliśmy się, ile waży Joel

Dzięki działającym wagom.

W The Last of Us Part 1 studio Naughty Dog dodało do gry dużo drobnych detail. Jednym z nich są działające wagi, dzięki którym możemy się dowiedzieć, ile waży Joel.

Ciekawostką podzielił się użytkownik Twittera Mitchell O’Brien. Podczas przechodzenia gry w jednym miejscu natrafił na wagę łazienkową. Po stanięciu na niej, skala urządzenia zatrzymała się na wartości 200 funtów, czyli ok. 91 kilogramów. Należy jednak zaznaczyć, że Joel ma na sobie ubranie obraz plecak z wyposażeniem. Biorąc to pod uwagę, można przepuszczać, że bohater waży pomiędzy 70 a 80 kilogramów, przy założeniu, że waga sprzętu nie przekracza 20 kg.

Internauci znajdują w najnowszej produkcji Naughty Dog więcej ciekawych detali. Gracz Joe Miller zamieścił na Twitterze krótki film, gdzie po strzeleniu przez Joela w piłkę, z tej realistycznie zejdzie powietrze.

The Last of Us Part 1 jest już dostępne w sprzedaży na PS5. Twórcy zapowiedzieli również wydanie na PC, chociaż na ten moment nie wiadomo, kiedy trafi do sprzedaży. Deweloperzy zapewniają, że gracze komputerowi nie będą musieli długo czekać.

Zobacz także