Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje kolejny film Mortal Kombat

Historię napisze scenarzysta „Moon Knight”.

Ubiegłoroczny film „Mortal Kombat” otrzyma sequel. Projekt ma już scenarzystę, choć na razie nie ujawniono zbyt wielu szczegółów.

Jak informuje serwis Deadline, opowieścią Mortal Kombat 2 zajmie się Jeremy Slater, znany z seriali „The Umbrella Academy” oraz „Moon Knight”, a obecnie zajmujący się także adaptacją słynnej kreskówki z Wilusiem E. Kojotem i Strusiem Pędziwiatrem.

Poprzednia produkcja na bazie słynnej bijatyki ukazała się w kwietniu ubiegłego roku i pomimo pandemii poradziła sobie całkiem dobrze w kinach, a równolegle przyciągnęła sporo widzów do usługi HBO Max.

To - jak widać - wystarczyło, by zasłużyć na sequel. Scenarzysta obrazu - Greg Russo - pierwotnie planował trylogię, ale nie jest obecnie jasne, czy Slater skorzysta z jego pomysłów.

Już zakończenie ubiegłorocznego filmu oferowało sporo wskazówek na kontynuację. Cole zrezygnował z rekrutacji kolejnych wojowników do turnieju i udał się do Hollywoodu, gdzie - jak można założyć - spotka Johnny'ego Cage'a.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły