Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Postal 2 za darmo z okazji premiery Postal 4

Podwójna dawka kontrowersji.

Postal 2 jest obecnie dostępny za darmo w sklepie GOG, co ma zapewne służyć jako promocja Postala 4, który to tytuł opuścił właśnie program Early Access i ukazał się w pełnej wersji.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy udać się na stronę produktu i zgodzić się na otrzymywanie wiadomości marketingowych. Inicjatywa obowiązuje jeszcze przez ponad 30 godzin.

Wracając do Postala 4, ten stanowi właśnie kontynuację „dwójki” (Postal 3 najwyraźniej zignorowano). Gracze wcielą się w znanego z poprzednich części Kolesia, który tym razem trafia do miasteczka Edensin, gdzie musi spędzić pięć wirtualnych dni.

Tak jak wcześniejsze odsłony cyklu, produkcja stawia na mało wyrafinowany humor. Bohater przerzuca ludzi przez granicę Ameryki z Meksykiem za pomocą ogromnej procy, spotyka się z byłą gwiazdą filmów dla dorosłych i rozprawia się z kultystami wierzącymi w papier toaletowy.

Świat gry jest otwarty, co oznacza, że możemy swobodnie eksplorować mapę. Zgodnie z obecną modą, twórcy ze studia Running With Scissors obiecują, że zamierzają rozwijać produkcję jeszcze przez kilka lat.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze