Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Porównanie Night City w grze i serialu Cyberpunk. Niezwykłe przywiązanie do detali

Widać ciężką pracę animatorów.

Youtuber wykonał porównanie lokacji widzianych w serialu „Cyberpunk: Edgerunners” do ich odpowiedników w grze. Poziom dbałości o detale robi wrażenie.

Internauta o pseudonimie Cycu1 na ten moment stworzył filmy o pierwszych trzech odcinkach serialu. Zobaczymy między innymi wnętrze apartamentu Davida, megablok w którym mieszka, okolice bloku i stację metra.

Poziom zgodności krajobrazów z animowanej produkcji do ich odpowiedników w grze robi ogromne wrażenie. Można wręcz się domyślać, że odpowiedzialne za produkcję „Edgerunners” Studio Trigger wykonało zrzuty ekranu w grze i następnie stworzyło na ich podstawie szczegółowe rysunki. Materiał z pierwszego odcinka można zobaczyć na górze niniejszego artykułu, natomiast sceny z odcinków 2 i 3 zamieszczamy poniżej.

Przypomnijmy, że „Cyberpunk: Edgerunners” od momentu premiery na platformie Netflix zdobywa bardzo wysokie oceny. Produkcję gorąco polecał nawet słynny deweloper Hideo Kojima. Popularność serialu sprawiła również, że w dzieło studia CD Projekt RED gra obecnie milion graczy dziennie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze