Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Cyberpunk 2077 gra obecnie 1 milion osób dziennie - potwierdza CD Projekt

Siła serialu i aktualizacji.

CD Projekt poinformował, że w Cyberpunk 2077 gra obecnie 1 milion graczy dziennie. Przedstawicielka firmy przyznaje, że w popularyzacji wydatnie pomogło świetne anime „Cyberpunk: Edgerunners”.

Dotychczas o wzroście zainteresowania informowaliśmy powołując się wyłącznie na liczby na Steamie. Jak się okazuje, to tylko wierzchołek góry lodowej. Każdego dnia w tym tygodniu Night City odwiedził 1 milion graczy, zarówno nowych, jak i powracających” - napisano na Twitterze.

„Chcieliśmy skorzystać z okazji, by podziękować za zostanie razem z nami i za granie w tytuł” - dodano. Wczoraj w podobnym tonie w rozmowie z agencją ISBNews wypowiadała się Karolina Gnaś z działu relacji inwestorskich w polskiej firmie.

„Cieszymy się z rosnącego zainteresowania. Z pewnością przyczyniła się do tego premiera anime »Cyberpunk: Edgerunners«, który zbiera świetne recenzje i niewątpliwie wpłynął na rozpoznawalność naszej franczyzy. Jesteśmy tym bardziej zadowoleni, wiedząc, że zainteresowane naszą grą są nie tylko osoby, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę w Night City - dostajemy sygnały, że wiele graczy chętnie powróciło do gry po dłuższym czasie” - powiedziała.

Niemal jednocześnie z debiutem serialu wydano także dużą aktualizację i zapowiedziano przyszłoroczne rozszerzenie Phantom Liberty, co zapewne również ma wpływ na liczby grających.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze