Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hideo Kojima zachwycony „Cyberpunk: Edgerunners” - obejrzał serial na raz

Deweloper podzielił się opinią w sieci.

Słynny twórca gier Hideo Kojima jest zachwycony anime „Cyberpunk: Edgerunners”. Deweloper podzielił się swoją opinią na twitterze.

Właśnie obejrzałem całe »Cyberpunk: Edgerunners« w jednym seansie. Jest świetne, cudowne! Biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku anime obawiałem się, że słynne japońskie studia będą starały się za bardzo dostosować do zachodniego odbiorcy. Ale w tym wypadku tak nie było! To cudowne, że Studio Trigger mogło pokazać się światu” - napisał Kojima na swoim profilu.

Później deweloper rozwinął swoją wypowiedź przyznając, że „odkrył” serial przypadkiem. W produkcji użyto bowiem muzyki zespołu Franz Ferdinand, którego Kojima jest wielkim fanem i właśnie to skłoniło go do seansu. Ostatecznie cała ścieżka dźwiękowa produkcji - skomponowana przez Akirę Yamaokę - bardzo mu się podobała. Słynny producent uważa też, że jest to najbardziej „elektryzująca” produkcja Netflixa od czasu zeszłorocznego „Arcane” na podstawie gry League of Legends i gorąco poleca wszystkim oba seriale.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze